4 powody, dla których Sunrise Festival to najlepszy festiwal muzyczny w Europie

Koncert na żywo z tysiącem widzów

Chyba każdy kto uwielbia muzykę, niejednokrotnie myślał o wybraniu się na koncert swojego ulubionego artysty. Chociaż mamy ku temu powody, cel dla wszystkich jest taki sam: wspaniała zabawa. Nie istnieje chyba lepszy sposób na wyszalenie się, jak trzydniowa impreza muzyczna, na której czas umilać będą tylko największe gwiazdy. Te wymagania spełnia Sunrise Festival, czyli – jak twierdzą goście – najlepszy festiwal muzyczny w Europie.

1. Kołobrzeg – nazwa mówi sama za siebie

Latarnia w Kołobrzegu po zachodzie słońcaSunrise Festival – jak co roku – odbywa się w przepięknym, urokliwym Kołobrzegu. Miasto doskonale znane jest ze swojej wyjątkowej natury, którą zapewnia jego nadmorskie położenie, oraz wszechobecna, przyjazna atmosfera.

Kołobrzeg to miejsce, w którym na urlopie można nie tylko efektywnie wypocząć, ale także stanąć oko w oko z kulturą. Nie bez powodu to właśnie tutaj każdego roku powracają największe muzyczne imprezy, które niezmiennie przyciągają tysiące ludzi.

2. Sunrise Festival ­– trzydniowa impreza

Miksowanie muzyki za pomocą komputeraJak co roku, organizatorzy Sunrise Festivalu doskonale zadbali o uczestników imprezy, zapewniając doskonałą zabawę przez 3 kolejne dni. Poczynając od inauguracyjnego piątkowego popołudnia – które w tym roku przypada na 27 lipca – na wszystkich melomanów czekać będzie doskonała muzyka, oraz równie świetni ludzie. Jak podpowiada harmonogram festiwalu, każdego dnia impreza trwać będzie do białego rana!

Co więcej – w trakcie przerw pomiędzy występami nie zabraknie after party, które sprawią, że festiwal będzie niekończącą się imprezą.

3. Lineup pełen gwiazd

Podobnie jak w latach poprzednich, w tym roku Sunrise Festival również nie rozczarowuje. Lista gwiazd jest naprawdę imponująca, a każdy dzień imprezy będzie gratką dla osób, które cenią sobie muzykę na najwyższym światowym poziomie. Na festiwalu zobaczymy artystów tworzących w rytmach house, techno, trance i EDM.

Na trzech specjalnie przygotowanych scenach, rozbrzmiewać będą dźwięki takich osobistości jak na przykład:

 • Don Diablo,
 • Gromee,
 • Alan Fitzpatrick,
 • Brohug,
 • Tiga,
 • Jochen Miller,
 • Malaa,
 • Fedde Le Grand,
 • Fritz Kalkbrenner,
 • Eric Prydz,
 • DJ Snake.

Jest to tylko część wszystkich artystów, którzy wystąpią na scenach Sunrise Festivalu. Uczestnicy mogą liczyć także na utwory takich gwiazd jak Armin van Buuren, Robin Schulz czy Felix Jaehn. Ostatni lipcowy weekend jest więc doskonałym terminem, by odwiedzić Kołobrzeg!

4. Niepowtarzalna atmosfera

Panel DJ do miksowania muzykiOprócz kapitalnej muzyki, Sunrise Festival oferuje także niepowtarzalną szansę na spotkanie się z tysiącami osób, których serca rozbrzmiewają w podobnych rytmach. Kto wie, może tegoroczna edycja stanie się początkiem wielkiej przyjaźni? Genialnej muzyce akompaniować będą nowoczesne efekty wizualne, których zwieńczeniem będzie pokaz pirotechniczny.

Podsumowanie

Sunrise Festival jest obowiązkowym wydarzeniem dla wszystkich, którzy uwielbiają dobrze się bawić. Doskonała lokalizacja, perfekcyjny lineup i niezapomniane wspomnienia – to tylko niektóre z powodów, dla których jest to najlepsza tego typu impreza w Europie.